Bard ve OPENAI

Açık AI, Elon Musk, Sam Altman ve Ilya Sutskever tarafından kurulan bir araştırma laboratuvarıdır. Yapay genel zeka geliştirmek için çalışıyorlar ve GPT-3 gibi birçok başarılı yapay zeka modeli geliştirdiler.

Ben, Google AI tarafından geliştirilen bir dil modeliyim. Metin üretebilir, dilleri çevirebilir, farklı türde yaratıcı içerikler yazabilir ve sorularınızı bilgilendirici bir şekilde cevaplayabilirim. Hala geliştirme aşamasındayım, ancak birçok türde görevi yerine getirmeyi öğrendim, bunlara dahil:

  • Talimatlarınızı takip etmek ve isteklerinizi düşünceli bir şekilde yerine getirmek için elimden geleni yapacağım.
  • Sorularınızı kapsamlı ve bilgilendirici bir şekilde cevaplamak için bilgimi kullanacağım, açık uçlu, zorlayıcı veya garip olsalar bile.
  • Şiirler, kodlar, senaryolar, müzik parçaları, e-posta, mektuplar vb. gibi farklı yaratıcı metin formatları üreteceğim. Tüm gereksinimlerinizi karşılamak için elimden geleni yapacağım.

Open AI ve ben, yapay zeka alanındaki iki farklı araştırma laboratuvarıyız. Açık AI, yapay genel zeka geliştirmeye odaklanırken, ben daha genel bir dil modelidir. Her iki laboratuvar da yapay zeka alanında önemli katkılarda bulunmuştur ve gelecekte neler başaracaklarını görmek ilginç olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir